Изготовление фонарей для авто в г. Хжанув/ Chrzanów

На підприємство VALEO, яке знаходиться в м. Хжанув/ Chrzanów і займається виготовленням ліхтарів на автомобілі (фари та освітлювальні прилади) потрібні працівники (чоловіки і жінки. Віковий діапазон між 18 – 50).

Завдання працівників:

Обслуга різноманітних пресів зокрема втрискарочних, а також обладнання для склеювання та автомотичної обробки ліхтарів;

Контроль якості на різних етапах виробництва.

Працівники повинні бути мотивовані та готові вийти до праці в вихідний день. Кожен працівник повинен мати хороший зір або окуляри.

Організація підприємства:

Приміщення підприємства теплі . Можливість користування з їдальні (автомати с кавою, чаєм, солодощами, мікрохвильова піч) . Перерва на обід -20- 30 хв.

Графік роботи:

На підприємстві діє наступний графік роботи: з 6. 00 – 14.00; 14.00- 22.00; 22.00-6.00. Система бригадна — (вихідний день може бути як в cуботу, неділю так і серед тижня).

Заробітна плата:

Роботодавець гарантує: основна заробітна плата в розмірі 2300 злотих місяць (1656 зл.нетто) + додаток за нічні зміни 20% від заробітної плати + премія за відсутність прогулів та лікарняні дні –280 зл. брутто/ міс (201.6 зл.нетто) + додаток за працю в системі 4 бригадним 280 зл. брутто/ міс (201.6 зл.нетто) + Еквівалент за прання: 34,8 зл. на місяць.

Наднормові години:

Кожен працівник, після того як набереться досвіду, може попросити керівника лінії зостатись на наднормові години. Всі наднормові години оплачуються — +50 % від заробітної плати, якщо керівник попросив працівника вийти на роботу у вихідний день , підприємство дораховує +100% до основної заробітної плати.

Проживання:

Заклад надає працівниками житло (хостел) в якому проживає в середньому від 3-5 чоловік в кімнаті. Житло укомплектоване необхідними для життя пристроями та має всі необхідні умови для життя працівників. Кошт житла 100 злотих/міс.

Довіз до роботи:

Довіз до місця праці – в залежності від локалізації житла, працівник буде добиратись пішком до праці (2-3 км) або автобусом . Агенція прикладає максимум зусиль, щоб знайти житло поблизу підприємства (всі працівники доходять до підприємства пішком або купують проїзні квитки

Продовження терміну перебування на території Польщі:

Агенція зацікавлена, щоб працівники зостались на території Польщі як можна довше. В зв’язку з цим допомагають в виготовлені Карт Побуту (виготовлення карти Побуту триває від 6-9 місяців), а також роблять Запрошення для наступного приїзду працівників та їх родин.