На підприємство BREMBO в м. Ченстохова (Częstochowa)

Робота полягає у виготовленні гальмівних дисків.

Завдання працівників:

Робота на лінії, на якій працюють 4-8 людей. В обов’язки працівника входить приготування робочого місця. Виготовлення (відливання) гальмівних дисків та обробці згідно інструкції. Гальмівні диски виготовляються для автомобілів світових марок.

Організація підприємства:

Приміщення підприємства теплі. Можливість скористатись з їдальні (автомати с кавою, чаєм, солодощами, мікрохвильова піч). Перерва на обід – 20 — 30 хв.

Графік роботи:

На підприємстві діє наступний графік роботи: 3 зміни від понеділка до неділі. І зміна: 6. 00 – 14.00; ІI зміна: 14.00- 22.00; ІII зміна: 22.00-6.00.

Заробітна плата:

Роботодавець гарантує: основна заробітна плата в розмірі – 2415 зл. брутто /міс. (1740 зл./нетто) + Додаток за нічні зміни – 154 зл./брутто (110 зл./нетто) + акордова премія (за кількість якісно вироблених апаратів) + премія 4 бриг – 230 зл./ брутто (165 зл./нетто ) + премія згідно регламенту закладу – 8 % від заробітньої плати.

Надгодини:

Кожен працівник, після того як набереться досвіду, може попросити керівника лінії залишитись на наднормові години. Дуже багато надгодин 50 % до заробітної плати в робочій день, 100% до заробітної плати в вихідний день.

Проживання:

Заклад надає працівниками безкоштовне житло (хостел), в якому проживає в середньому від 3-5 чоловік в кімнаті. Житло укомплектоване необхідними для життя пристроями та має всі необхідні умови для життя працівників.

Довіз до роботи:

Довіз до місця праці – в залежності від локалізації житла, працівник буде добиратись пішком до праці (2-3 км). Наша агенція прикладає максимум зусиль, щоб знайти житло поблизу підприємства.