На підприємство в м. Познань / Poznań і займається пакуванням готових виробів, потрібні працівники (завод LISNER).

Завдання працівників:

Робота при лінії:

Пакування рибних виробів в ємкості чи банки. Зважування сировини на вагах. Збирання готової продукції та складання в загальні упаковки чи ящики. Поміщення упаковок на піддони та транспортування на склад. Обслуговування робочої техніки. Підготовлення робочого місця, прибирання та миття контейнерів після робочої зміни.

Організація підприємства:

На лінії працює від 8-10 осіб. Температура на підприємстві від 18% тепла. Можливість скористатись з їдальні (автомати с кавою, чаєм, солодощами, мікрохвильова піч) . Перерва на обід триває 20- 30 хв.

Графік роботи:

На підприємстві діє наступний графік роботи: 2 зміни 5:45-17:45, 17:45-5:45 / 3 зміни 5:45-13: 45, 13: 45-21: 45; 21: 45-5: 45. На підприємстві досить рідко, але є нічні зміни для підготовлення, прибирання та миття робочого обладнання та інструментів.

Заробітна плата:

Роботодавець гарантує: основна заробітну плату в розмірі – мін. 3550 зл. брутто /міс. (1835 зл./нетто) + додаток за нічні зміни 20% від заробітної плати + премія за відсутність прогулів та лікарняні дні – 180 зл. брутто/ міс (129 зл./нетто). В залежності від виконання норми можлива премія + 10% від заробітної плати. Вихідні + 100% + На деяких відділах надають безкоштовні обіди.

Проживання:

Заклад надає працівниками житло за 150 зл. в місяць які вираховуються з заробітної плати, або працедавець доплачує 300 зл. брутто якщо працівники винаймають власне житло. Житло укомплектоване необхідними для життя пристроями та має всі необхідні умови для життя працівників.

Довіз до роботи:

Довіз до місця праці – довіз до місця праці безкоштовний.

Продовження терміну перебування на території Польщі:

Агенція зацікавлена, щоб працівники зостались на території Польщі як можна довше. В зв’язку з цим допомагає в виготовлені Карт Побуту (виготовлення карти Побуту триває від 6-9 місяців), а також робе Запрошення для наступного приїзду працівників та їх родин.