Оператор продукции на предприятие в г.Ченстохова

Вакансія на підприємство, яке знаходиться в м. Ченстохова / Częstochowa, яке займається виготовленням автоклавів. На посаду – оператор продукції.

Завдання працівників: Дотримуватися чистоти і порядку на робочому місці. Використання елементів гумового складу, що вкладається в печу, гарячий продукт дістається з форми, відправляється в контейнер з водою, сортується і опаковується. На заводі виготовляються елементи, гумові ущільнення дроту, у з’язку з цим на продукції, особливо в літні місяці, панує висока температура.

Організація підприємства: Можливість скористатись з їдальні (автомати с кавою, чаєм, солодощами, мікрохвильова піч). Перерва на обід — 20-30 хв.

Графік роботи: На підприємстві діє наступний графік роботи: 3 зміни по 8 годин, від понеділка до п’ятниці з 6. 00 – 14.00; 14.00- 22.00; 22.00-6.00.

Заробітна плата: Роботодавець гарантує: основна заробітна плата в розмірі – (17,10 зл. брутто / год), 2850 зл. брутто /міс. (2055 зл./нетто) + премія продукційна макс. 300 зл. брутто (216 зл. нетто) + премія за відсутність прогулів та лікарняних + за перший пропрацьований місяць 100 зл. брутто/ міс. (72зл./нетто) + за пропрацьований другий, третій, четвертий, п’ятий місяць 150 зл. брутто/ міс. (108 зл./нетто) + від 6 до 10 пропрацьовані місяці 200 зл. брутто/ міс. (144 зл./нетто) + від 11 пропрацьованих місяців 250 зл. брутто/ міс. (180 зл./нетто).

Наднормові години: Кожен працівник, після того як набереться досвіду, може попросити керівника лінії зостатись на наднормові години.

Проживання: Заклад надає працівниками безкоштовне житло (хостел) в якому проживає в середньому від 3-5 чоловік в кімнаті. Житло укомплектоване необхідними для життя пристроями та має всі необхідні умови для життя працівників.

Довіз до роботи: Довіз до місця праці – в залежності від локалізації житла, працівник буде добиратись до праці автобусом за свій рахунок.