Работники на предприятие в г. Скерневице

На підприємство яке знаходиться в м. Скернєвіце і займається виготовленням феритових, магнітних елементів та аксесуарів для різного типу електричного обладнання та потрібні працівники (чоловіки+ жінки).

Завдання працівників:

На виробництві є декілька відділів на яких працюють як чоловіки так і жінки. Обслуговування прес-форм які виготовляють феритові магнітні елементи. Контроль якості продукції, контроль праці обладнання. Транспортування елементів на виробничу лінію яка завантажує частини до печі, відбір деталей з виробничої лінії після зпікання та відкладання на палетм згідно інструкції. Транспортування готової продукції до монтажного відділу і спаковування до картоних коробок. Відправлення на склад і до клієнта. Підготовка робочого місця та прибирання робочого місця після закінчення роботи або простою лінії.

Працівники повинні бути мотивовані та готові вийти до праці в вихідний день. Кожен працівник повинен мати хороший зір або окуляри. Польська мова буде додатковим плюсом в праці.

Організація підприємства:

На виробничих лініях працює від 2- 10 осіб. Приміщення підприємства теплі. Можливість скористатись з їдальні (автомати с кавою, чаєм) . Перерва на обід 20- 30 хв.

Графік роботи:

На підприємстві діє наступний графік роботи: з 6. 00 – 14.00; 14.00- 22.00; 22.00-6.00. Графік може бути 3 змінним або 4-х бригадним. «Система бригадна — (вихідний день може бути як в Суботу, неділю так і серед тижня.»

Заробітна плата:

Роботодавець гарантує: основна заробітна плата в розмірі – 13,30 зл. брутто/год. (1608 зл./нетто) + додаток за нічні зміни 2,5 зл. брутто(1,8 зл. нетто) за годину від заробітної плати. Додаток за прання – 0, 85 зл. годину. На підприємстві діє преміальна система в залежності від відпрацьованих годин, мотивації працівника та виконання норм підприємством. В середньому заробітна плата працівників становить від 2300-2600 зл. нетто «на руки»

Наднормові години:

Кожен працівник, після того як набереться досвіду, може попросити керівника лінії зостатись на наднормові години. Всі наднормові години оплачуються — +50 % від заробітної плати, якщо керівник попросив працівника вийти на роботу у вихідний день , підприємство дораховує +100% до основної заробітної плати.

Проживання:

Заклад надає працівниками безкоштовне житло (хостел) в якому проживає в середньому від 3-5 чоловік в кімнаті. Житло укомплектоване необхідними для життя пристроями та має всі необхідні умови для життя працівників.

Довіз до роботи:

Довіз до місця праці – працівники їздять до праці безкоштовним автобусом (відстань до найближчої автобусної зупинки коливається від (500- 1,2 км). Наша агенція прикладає максимум зусиль, щоб знайти житло поблизу підприємства чи автобусної зупинки Продовження терміну перебування на території Польщі:

Агенція зацікавлена, щоб працівники зостались на території Польщі як можна довше. В зв’язку з цим допомагає в виготовлені Карт Побуту (виготовлення карти Побуту триває від 6-9 місяців), а також роблять Запрошення для наступного приїзду наших працівників та їх родин.