Упаковка рыбных изделий в емкости или банки в г. Колобжег (женщины)

На підприємство, яке знаходиться в м. Колобжег / Kołobrzeg і займається пакуванням готових виробів, потрібні працівники (жінки).

Завдання працівників:

Робота при лінії:

Пакування рибних виробів в ємкості чи банки. Зважування сировини на вагах. Збирання готової продукції та складання в загальні упаковки чи ящики. Поміщення упаковок на піддони та транспортування на склад. Обслуговування робочої техніки. Підготовлення робочого місця, прибирання та миття контейнерів після робочої зміни.

Організація підприємства:

На лінії працює від 8-10 осіб. Температура на підприємстві від 12 % — 15% тепла. Можливість скористатись з їдальні (автомати с кавою, чаєм, солодощами, мікрохвильова піч) . Перерва на обід триває 20- 30 хв.

Графік роботи:

На підприємстві діє наступний графік роботи: 2 зміни по 8, 10, 12 годин (від Понеділку до П’ятниці або від Понеділку до суботи). На підприємстві досить рідко, але є нічні зміни для підготовлення, прибирання та миття робочого обладнання та інструментів.

Заробітна плата:

Роботодавець гарантує: основна заробітну плату в розмірі – мін. 2688 зл. брутт /міс. (1935 зл./нетто) + додаток за нічні зміни 20% від заробітної плати + премія за відсутність прогулів та лікарняні дні – 250 зл. брутто/ міс (180 зл./нетто). Після трьох місяців робітники отримують мотиваційну премію 250 зл. брутто / міс (180 зл./нетто). В залежності від виконання норми можлива премія + 10% від заробітної плати.

Проживання:

Заклад надає працівниками житло за 100 зл. в місяць які вираховуються з заробітної плати, або працедавець доплачує 250 зл. брутто якщо працівники винаймають власне житло. Житло укомплектоване необхідними для життя пристроями та має всі необхідні умови для життя працівників.

Довіз до роботи:

Довіз до місця праці – довіз до місця праці безкоштовний.